Pracownia Złotnicza Kotwiccy
Broszka „w stylu Art Déco” (złoto, srebro, lapis lazuli, karneol, bursztyn, cyrkonia). Autor: Norbert Kotwicki
Pierścionek (cyrkonia, złoto). Autor: Norbert Kotwicki
Nasza Pracownia powstała w 1989r. Od samego początku specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu biżuterii na indywidualne zamówienia. Prowadzimy także sprzedaż biżuterii modowej oraz zegarków topowych marek. Naszym klientom oferujemy biżuterię o wysokich wartościach wizualnych dzięki stosowaniu najwyższej jakości surowców, połączenia pracy ręcznej z nowoczesnymi technologiami oraz unikalnego, autorskiego wzornictwa. Jesteśmy firmą rodzinną.

Norbert Kotwicki

doktor sztuki, artysta plastyk, mistrz w rzemiośle złotnictwo-jubilerstwo.

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – Wydział Tkaniny i Ubioru, Pracownia Form Złotniczych oraz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, Wydział Wzornictwa.

Uczestnik wielu wystaw i konkursów w Polsce i zagranicą. Laureat pierwszej Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Sztuki Złotniczej „Brylant/Brylart” w 2008 roku oraz Nagrody Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych w konkursie Prezentacje 2011. Wyróżnienie Jury w Konkursie Hommage a Kobro 2016 dla studentów ASP w Łodzi. Wyróżnienie Dziekana Wydziału Wzornictwa WSSiP za dyplom magisterski. Autor publikacji branżowych w Gems & Jewelry i Polskim Jubilerze.

Natalia Kotwicka

magister sztuki, artysta plastyk, projektant wnętrz i scenografii.

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu – Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii oraz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi – Wydział Wzornictwa, dyplom w Pracowni biżuterii. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń branżowych. Znawca diamentów oszlifowanych.

Anna Kotwicka

menager naszej firmy, od wielu lat związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Bursztynników, m. in. dba o to, aby oferowany przez nas zarówno bursztyn, jak i inne surowce były o najwyższych wartościach jakościowych.

Dominik Kotwicki

złotnik-jubiler, posiada tytuł czeladnika w rzemiośle. Student Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Wydział Nauk Humanistycznych, Kulturoznawstwo. Absolwent Szkoły Projektowania i Reklamy w Łodzi, dyplom w Pracowni biżuterii.

Nasza Pracownia została wyróżniona Powiatowym Godłem Promocyjnym „Złoty Herb 2012” w kategorii Usługi Małe za „innowacyjność i kreatywność w łączeniu nowoczesnego wzornictwa z rękodziełem tradycji złotniczej oraz wysoką jakość usług rzemieślniczych i niezwykłą pasję do artystycznego rzemiosła”. Otrzymaliśmy także „Certyfikat Cechowy” Cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie dla wzorowego zakładu w branży złotnictwo.
wróć na górę
Norbert Kotwicki w pracowni. 1989 r.
Anna Kotwicka
Natalia Kotwicka
Akt Nadania - Złoty Herb 2012
Certyfikat Cechowy
Pracownia złotnicza i projektowania biżuterii
PRAWA AUTORSKIE
1. Teksty, filmy, zdjęcia i grafika oraz prezentowane wzory, projekty i prace stanowią wyłączną własność Pracowni Złotniczej Norberta Kotwickiego oraz podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z późn. zm.).
2. Żadna część niniejszej strony internetowej nie może być rozpowszechniana, zarówno w publikacjach elektronicznych (w tym również na innych stronach WWW) jak i w formie drukowanej, bez pisemnej zgody Norberta Kotwickiego (lub Anny i Norberta Kotwickich).