Pracownia Złotnicza Kotwiccy
Broszka „w stylu Art Déco” (złoto, srebro, lapis lazuli, karneol, bursztyn, cyrkonia). Autor: Norbert Kotwicki
Pierścionek (cyrkonia, złoto). Autor: Norbert Kotwicki
W 1989 roku otworzyłem w Złotowie małą Pracownię złotniczą. Dziś, będąc firmą rodzinną mamy do zaoferowania wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej, pasję - jaką jest dla nas złotnictwo oraz wypracowaną przez lata wysoką jakość usług.

Nasza działalność opiera się na usługach oraz handlu detalicznym. Specjalizacją Pracowni jest wykonywanie biżuterii na indywidualne zamówienia. Oferujemy klientom biżuterię o wysokich wartościach wizualnych dzięki stosowaniu najwyższej jakości surowców, połączenia pracy ręcznej z nowoczesnymi technologiami oraz unikalnego wzornictwa. Złotnictwo jest nie tylko rzemiosłem, którego tajniki i tradycje pielęgnujemy, ale również twórczością artystyczną, której nadajemy nową formę i piękno. Kolejnemu pokoleniu w naszej firmie przekazujemy to co cenimy najbardziej: wiedzę, umiejętności i postawę moralną, charakterystyczną dla dobrego warsztatu.

Anna Kotwicka - jest menagerem firmy. Od wielu lat związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Bursztynników, m. in. dba o to, aby oferowany przez nas zarówno bursztyn, jak i inne surowce były o najwyższych wartościach jakościowych. Klientom naszego sklepu zapewnia dbałość o najmodniejszy asortyment biżuterii.

Dominik Kotwicki - czeladnik złotnik-jubiler wraz z doświadczonym zespołem firmy służą klientom fachową wiedzą, umiejętnościami i poradą.

Posiadane przeze mnie kwalifikacje mistrza złotnictwa, artysty plastyka, designera są gwarancją wysokiej jakości wykonywanych prac. Otrzymane wyróżnienia świadczą o pasji, z jaką wykonuję swój zawód. Moje projekty nie tylko są unaocznieniem smaku plastycznego, ale także nośnikiem wartości artystycznych, rzemieślniczych i kulturowych.

Nasza Pracownia została wyróżniona Powiatowym Godłem Promocyjnym „Złoty Herb 2012” w kategorii Usługi Małe za innowacyjność i kreatywność w łączeniu nowoczesnego wzornictwa z rękodziełem tradycji złotniczej oraz wysoką jakość usług rzemieślniczych i niezwykłą pasję do artystycznego rzemiosła. Otrzymaliśmy także „Certyfikat Cechowy” Cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie dla wzorowego zakładu w branży złotnictwo.

Norbert Kotwicki
wróć na górę
Norbert Kotwicki w pracowni. 1989 r.
Anna Kotwicka
Akt Nadania - Złoty Herb 2012
Certyfikat Cechowy
Pracownia złotnicza i projektowania biżuterii
PRAWA AUTORSKIE
1. Teksty, filmy, zdjęcia i grafika oraz prezentowane wzory, projekty i prace stanowią wyłączną własność Pracowni Złotniczej Norberta Kotwickiego oraz podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z późn. zm.).
2. Żadna część niniejszej strony internetowej nie może być rozpowszechniana, zarówno w publikacjach elektronicznych (w tym również na innych stronach WWW) jak i w formie drukowanej, bez pisemnej zgody Norberta Kotwickiego (lub Anny i Norberta Kotwickich).